Marka : Delikanlı adam rahat uyumaz. Sevdikleriniz rahat uyutur....  Ceylann : sen hiç bennimle olmadinki ya aklin başka yerdeydi yada yüreyin...  tutqunum : “Birine çamur atmadan önce düşün ve sakın unutma; ilk önce senin ellerin kirlenecek.”...  tutqunum : Hiçbir zaman çıktığın kapıyı hızlı çarpma. Geri dönmek isteyebilirsin...  tutqunum : Ruhu, yaralandığı zaman da derin kalan ve bir küçük sergüzeştten mahvolabilen insanı severim. Çünkü böylesi köprüyü seve seve geçer...  tutqunum : Gerçek yalnızlık, insanın sadece rolünü oynamasını isteyen insanların arasında yaşamaktır....  Seslipanelci : Seslipanelci.Com Kaliteli Çözümler Sunar......  Seslipanelci : Seslipanelci.Com Bilgisayar ve İnternet Hizmetleri Esnew Serisini Sunar......  
Yazan : kartal kartal Tarih : 10 Temmuz 2016 Görüntüleme : 1.379 views Yorum sayısı : 0

Popçu Gülşen geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda üzerinde siyah bir bornozla objektiflere takıldı. Üzerindekinin ne olduğu sorularına ise yanıt vermeden yürüme devam etti.
Ünlü popçu Gülşen, önceki gün Nişantaşı’n da sıradışı bir kıyafetle görüntülendi. Önceki akşam Gülşen Nişantaşı’nda yürürken objektiflere takıldı. Gülşen’e Şarkıcı Hadise’nin sahibi olduğu Bodrum’da bulunan La Plaj adlı mekanda sahneye çıktığı sırada olay çıkmasını soruldu.
-
ÇIKAN HABERLER ASILSIZ
-
Gülşen; “Kavga ben sahneden indikten sonra olmuş. Ben oradayken herhangi bir kavga olmadı, görmedim. Çıkan haberler asılsızdır” diyerek kavga esnasında orada olmadığını söyledi.
GÜLŞEN BORNOZLA DOLAŞTI
-
3 aylık hamile olduğu öğrenilen Gülşen önceki akşam Nişantaşı sokaklarında bornoz ile dolaştı. Gülşen, “Üzerinizdeki bornoz mu?” sorusuna cevap vermeden yürümeye devam etti.
Tags:bornozla, Gülşen, Gülşen. Nişantaşı'nda, Nişantaşı'nda,
ÖNEMLİ!

Sitemiz Kullanıcılara,Ücretsiz Sesli ve Kameralı Sohbet İmkanı Sağlayan Bir Web Sitesidir. Sitedeki Metaryeller Ticaret Amaçlı Kullanılamaz ve Site İçerisindeki Her Türlü Olay, Durum ve Gelişen Sonuçlardan Kullanıcının Kendisi Sorumludur. Sitemiz Sorumlu Tutulamaz …